Буріння промислових свердловин на воду

Промислові свердловини необхідні у тих випадках, коли є потреба у великих об’ємах води. Такі установки відрізняються тривалим терміном роботи, високою ефективністю, значною глибиною та діаметром. Промислові системи використовують у господарських цілях, для водопостачання котеджів або невеликих поселень, фабрик і заводів.

Компанія “Кароліна” допоможе розібратись в особливостях свердловин с високим дебітом та надасть відповіді на можливі запитання з цього профілю на консультації.

Для чого потрібні промислові свердловини?

Буріння промислових свердловинПромислові установки використовуються тоді, коли потрібні значні кількості води, проте її якість не має особливого значення. Такі джерела можуть мати дебіт, який відповідає характеристикам одразу декількох родовищ, що дозволяє налагоджувати водопостачання цілих селищ, промислових об’єктів або аграрних центрів. Промислові свердловини ще називають “колективними”, тому що вони відповідають такій характеристиці:

  • продуктивність у 300 або більше кубічних метрів на добу ‒ зазначимо, що у такому випадку потрібно оформляти спеціальну реєстрацію та ліцензію;
  • тривалий термін експлуатації: свердловина може використовуватись від 30 до 50 років;
  • глибина залягання водоносного горизонту до 300 метрів; для поглиблення таких родовищ потрібно використовувати спеціальну самохідну техніку.

Окремо зупинимось на якості водних ресурсів. Якщо не стоїть завдання знайти джерело води з високою якістю, то у більшості випадків така вода не буде придатною до споживання. У компанії “Кароліна” фахівці також займаються пошуком та розробкою саме артезіанських промислових свердловин, які відрізняються якістю води та проходять контроль санітарно-епідеміологічної служби України.

Промислові свердловини залягають на великій відстані від поверхні землі, тому для їх розробки потрібно використовувати спеціальне обладнання. Воно може бути самохідного або малогабаритного типу. Варто звернути увагу і на дебіт таких родовищ. Джерело дає велику кількість води, яка може бити фонтаном на поверхню, тому варто використовувати насоси та гідроакумулятори, що дозволить нормалізувати тиск у системі. Під час бурових робіт можуть виникати складнощі з неоднорідністю ґрунтів, тому для запобігання аварійних ситуацій застосовують тампонаж.

Способи буріння промислових свердловин

Перед виконанням бурових робіт проводять оцінку ділянки та ґрунтів, а також створюють характеристику глибини й локалізації залягання водоносного шару. Після цього виконують основну частину, яка передбачає два способи буріння:

  1. Шнековий метод. Технологія застосовує спеціальну установку, яка обладнана шнеком ‒ він підіймає ґрунт з надр землі на поверхню. Завдяки цій методиці можна розробляти поглиблення до 50 метрів.
  2. Роторний метод. Основою конструкції є молот, що приводиться у рух завдяки ротору. Роторну технологію використовують для добування водних ресурсів, що знаходяться глибоко під землею.

Роторний метод відрізняється високою продуктивністю і може достатньо швидко створювати свердловини. Технологія застосовує вежу, яка призначена для кріплення системи труб, а також для спуску бурового знаряддя.

Переваги роботи з нами

Ми спеціалізуємось на бурінні, обслуговуванні та проектуванні артезіанських свердловин. Наша компанія працює в України понад чотирнадцять років та має у штабі спеціалістів, які знають особливості горизонтів будь-якого регіону.

Наші спеціалісти проводять буріння та встановлення труб у містах та заміських будинках ‒ ми пропонуємо послуги приватним та юридичним особам.

Вам потрібно пробурити свердловину?

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

ДЗВІНОК
Ви дзвоните та отримуєте
консультацію
за телефоном
ВИЇЗД
Безкоштовний виїзд
спеціаліста
до Вас на ділянку
ДОГОВІР
Вибір місця буріння,
визначення кошторисом вартості,
термінів та укладання договору
БУРІННЯ
Коли черга підійшла
до Вас, бурова виїжджає
і бурить свердловину
ОПЛАТА
Оплата по факту
метражу, отримання
паспорти та гарантії
МОНТАЖ
Ви запрошуєте
на ділянку спеціаліста
для монтажу та підключення
Зв'яжіться з нами зараз
Зв'яжіться з нами зараз
Call Now Button